Hatsune Miku maakt haar opwachting in Fortnite Festival
Fortnite Festival Season 7 staat op het punt van losbarsten en een festival wordt natuurlijk geen feest zonder de nodige artiesten. Epic Games heeft bekendgemaakt dat de virtuele popster Hatsune Miku haar opwachting maakt om Fortnite Festival Season 7 op zijn kop te zetten.
Zoals we haar kennen komt ze gewapend met haar prei richting Fortnite om de boel op stelten te zetten. Ze heeft inmiddels al vele podia wereldwijd bestierd, maar kan daar binnenkort het podium van Fortnite aan toevoegen. Zij is namelijk het icoon van Fortnite Festival Season 7. Dit seizoen introduceert ook de Music Pass. Hiermee kun je allerlei items vrijspelen in Fortnite. Er zijn zowel gratis als betaalde prijzen beschikbaar. Als je 1400 V-Bucks neertelt, dan kun je jezelf trakteren op een Music Pass waarmee je onder meer de outfit van Hatsune Miku en intrumenten vrijspeelt. De Music Pass kan ook gratis worden doorlopen, maar dan loop je wel wat digitale goodies mis. Hiermee verzeker je jezelf ook van de nodige prijzen, waaronder de Shatter Sonic Guitar en een aantal nummers.
Zodra Season 7 van Fortnite Festival lanceert, wordt er een nieuwe lokale multiplayermodus beschikbaar gesteld op zowel PlayStation als Xbox. Deze modus heeft veel weg van games als Guitar Hero en kan worden gespeeld met tot wel vier spelers. Om mee te kunnen doen aan dit muzikale spektakel moet je wel een actief Epic Games account hebben en een account op het platform waarop je wil spelen. Ook moet je Epic Games account zo ingesteld zijn dat je games kunt spelen die T-rated zijn. De shop wordt gevuld met allerhande Hatsune Miku artikelen die je in Fortnite kunt gebruiken.

Fortnite Festival Season 7 met Hatsune Miku gaat van start met update v33.20, welke op 14 januari wordt gelanceerd. Dit seizoen loopt ten einde op 8 april van dit jaar.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
Game review1Hunter's Moon review - Een mooie maar netelige klop-klop-klopjacht
Klop-klop. Wie is daar? Het is Patrick met de Hunter's Moon review, waarin hij vertelt of de game heks-ellent is of niet.
1 reactie -
Game review15Phantom Blade Zero review - Kungfupunk met ziel
Kungfu en punk komen samen in Phantom Blade Zero. Is deze combinatie geslaagd? Je leest het in deze review.
15 reacties -
EventIs LEGO World een bezoek waard? Zo vonden wij de 2026-editie
LEGO World 2026 bracht bouwen, spelen en creaties naar Utrecht. Wij bezochten het evenement, dit was onze ervaring!
3 reacties -
Releases6 must-have games in november 2026 met GTA VI
De november 2026-releases bevatten de grootste games van dit jaar. Check hier welke titels uitkomen!
85 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.