Gameliner logo 20 jaar

Het doek valt voor EXOK's Earthblade

-

Ontwikkelaar Extremely Ok Games moet het jaar beginnen met een domper. Hun aankomende game, genaamd Earthblade, is geschrapt en gaat dus niet meer verschijnen.

Deze informatie werd vrijgegeven via een blogpost. Maddy doet een boekje open over de stand van zaken. Er worden namelijk diverse redenen genoemd voor de annulering van Earthblade. Om te beginnen is er intern conflict geweest bij Extremely Ok Games. Maddy en Noel kwamen in conflict met de art director en co-founder Paul over de IP-rechten van Celeste; de platformer die verantwoordelijk is voor het succes van de studio. Ondanks dat dit probleem uiteindelijk is opgelost, waren beide partijen het ermee eens dat hun wegen zouden scheiden. Hierdoor kwam EXOK in zwaar weer terecht. Earthblade was namelijk nog lang niet klaar en nu waren ze nog een belangrijk lid van het team kwijt. Na lang te reflecteren over het proces was de conclusie dat Earthblade niet meer uitgebracht gaat worden. Maddy en Noel gaan nu weer kleinschalige indiegames produceren en de prototypes daarvoor zijn onderweg.

Earthblade geannuleerd cancel

Earthblade stond hoog op het lijstje van menig indiefan, maar gaat dus helaas niet meer het levenslicht zien.

Bron: EXOK
Bram Noteboom Content Manager

Ons Brammeke is van alle markten thuis. Is hij niet nieuws aan het pennen, dan staat hij wel voor de camera of hangt hij achter de microfoon voor de Game Over-podcast. Een ding is in ieder geval wel zeker, Bram heeft altijd zijn hart op de tong en schuwt niet weg van een pittige discussie. We noemen Bram dan ook niet voor niets "het wonderkind" hier op de redactie.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Earthblade

Ontwikkelaar:

Extremely OK Games

Uitgever:

Extremely OK Games

Release:

Geannuleerd

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord