I Am Alive toont tekens van leven

Na anderhalf jaar niets gehoord te hebben van I Am Alive, hebben we eindelijk tekens van leven gezien. De ESRB heeft de game namelijk een rating gegeven.

Dit betekent dat I Am Alive waarschijnlijk snel uitkomt. De game is in ontwikkeling bij Ubisoft Shanghai nadat het project weggetrokken was van Darkworks. De ESRB geeft de game een 'M' van Mature en dat er bloed, geweld, seks en vloekwoorden inzitten. Er zit zelfs seksuele mishandeling in de game, zoals onderstaande zin duidelijk maakt;

These guys kept me as their pet, or mascot, or something

I Am Alive waarvan we maar weinig weten. Er is enkel een pre-rendered video van verschenen en meer weten we ook niet. We zagen een stad die verwoest werd en jij bent een van de weinige die het overleefde en in leven moet blijven.