In 2009 kun je je prijzenkast pas echt vullen
Vanaf januari 2009 zullen alle nieuwe PlayStation 3-games Trophies ondersteunen. De website Videogamer.com kreeg eerder deze week een tip binnen van iemand uit de gameindustrie die dit wist te melden.
Vandaag heeft een PR medewerker van Sony Computer Entertainment Europe deze informatie bevestigd:
"Yes from Jan 09 all games must have trophies."
Dit nieuws zal zeker positief zijn voor PS3-gamers. Aangezien niet bij elke game het Trophy-systeem wordt ondersteund is het erg frustrerend als je de game hebt uitgespeeld, en er later een patch verschijnt voor de game. Dan moet je de game nog eens spelen. Gelukkig zal begin volgend jaar dit helemaal opgelost zijn.
-
TrailerRiot Games onthult Samira en Sett in nieuwe gameplaytrailer
Riot Games onthult twee nieuwe personages, Samira en Set, in een kersverse gameplaytrailer. Check het hier!
2 reacties -
GameplayRelic Entertainment toont trailer Company of Heroes 3: 3.0 Update
Relic Entertainment onthult Company of Heroes 3: Update 3.0 ter ere van het twintigjarige jubileum. Bekijk hier de eerste beelden!
0 reacties -
TerugblikDe vergeten Mario & Sonic-spin-offgame op Nintendo 3DS
Er is een Mario & Sonic-spin-off waar niemand over praat. Nils duikt in een vergeten experimentele applicatie op de 3DS.
2 reacties -
OverzichtOverzicht: Alles over Battlefield 6 - Season 5: Las Vegas
Benieuwd naar al het moois dat Battlefield 6 - Seizoen 5: Las Vegas te bieden heeft? Lees dan snel dit volledige overzicht!
4 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.