IO Interactive komt met nieuwe game
IO Interactive is voornamelijk bekend door de Hitman-serie en nu komen ze met totaal iets anders. De zo gehete game Mini Ninja's zal namelijk een hele andere stijl gaan hebben dan we gewend zijn van IO Interactive
Ze hebben er namelijk voor gekozen om de game in grappige tekenfilmstijl te maken waarbij jij een piepkleine ninja speelt, genaamd Hiro, die de wereld moet redden van kwaadaardige samurai's.
Volgens Niels Jorgensen, General Manager van IO Interactive, zal deze stijl de game aantrekkelijk maken voor jong en oud. Hij vertelde daarbij dat het team zelf ook erg enthousiast is over de game en dat die volgens hen op heel veel gebieden uniek is. Van de personages tot de kunststijl en de diepgang van de game.
Wanneer Mini Ninja's daadwerkelijk verkrijgbaar zal zijn is nog niet precies bekend, maar de game zal ergens in de herfst verschijnen voor de Nintendo Wii, de Nintendo DS, pc, PlayStation 3 en Xbox 360.
Platforms
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
7 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties