Jongen van 4 jaar oud vermoordt vader om PlayStation
Saudische media berichtten dat een boze vierjarige jongen zijn vader vermoord heeft omdat hij geen PlayStation cadeau kreeg. In het zuiden van de Saudische provincie Jizan zou het tragedie zich afgespeeld hebben.
Het verhaal gaat dat het kind zijn vader om een PlayStation gevraagd had. Toen de ouder terugkeerde zonder het gewilde product, zou het kind boos geworden zijn. Terwijl zijn vader zich omkleedde, pakte de kleuter het wapen dat aan de kant gelegd was. Vervolgens schoot hij zijn vader door het hoofd.
Enige twijfel is op zijn plaats bij dit verhaal. Het is mogelijk dat de jongen per ongeluk zijn vader neerschoot - begrijpelijkerwijs is dit zelfs waarschijnlijker vanwege zijn leeftijd. Gamers worden wel vaker gedemoniseerd. Zeker in het strenggelovige Saoedi-Arabië zal de opkomende videogame-industrie voor velen als een schok komen. Desalniettemin blijft het een triest verhaal, waar de blaam ook aan gegeven wordt.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties