Killzone 3 laat Move-functionaliteit zien
Killzone 3 zal gebruik maken van de nieuwste technieken die de PlayStation 3 te bieden heeft. Zo zal de game in 3D speelbaar zijn en met PlayStation Move overweg kunnen.
Hoe de gameplay werkte met PlayStation Move, was vooralsnog niet bekend. Vandaag zijn er wat gefilmde beelden verschenen van Killzone 3 gespeeld met de PlayStation Move.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
wat een horrible accent van die Nederlander :P