Killzone website officieel offline gehaald
De website voor de Killzone franchise is officieel offline gehaald door PlayStation. Wat betekent dat voor de toekomst van de gameserie?
De ontwikkelaar van de game, Guerrilla, heeft niet openbaar gereageerd op de verandering. En Sony ook nog niet. In de statement wordt wel duidelijk aangegeven dat de aanpassing 'geen effect heeft op de online multiplayer modi, speler statistieken en ranking data'. Wat de statement wel bevestigd, is dat het niet meer mogelijk is om Killzone Shadow Fall clans te maken of aan te passen. De statement is ondertekend met 'Guerrilla'. Het is natuurlijk niet helemaal een verrassing dat de website voor de Killzone franchise offline is gehaald. Het is immers al zeven jaar geleden sinds er een nieuw deel is toegevoegd aan de gameserie.

De laatste Killzone, Killzone: Shadowfall, kwam uit op 15 november 2013.
Je zou het haast niet zeggen, maar Eilish heeft een passie voor alles dat de "normale mens" de stuipen op het lijf jaagt. Haar stapel dekentjes is torenhoog en wanneer de zon zijn oogjes sluit, wikkelt ze zich in haar coconnetje om zich onder te dompelen in menig nachtmerrie. Vergis je echter niet, Eilish is altijd vlijmscherp. Ze scheidt het kaf van het koren en weet het laatste nieuws recht voor je raap te brengen.
Platforms
-
TrailerBekijk nu Marvel Wolverine's Limited Edition PS5 en Dualsense
Klaar om je DualSense Controller en PlayStation 5 op te fleuren? Pre-orders voor de Marvel Wolverine's Limited Edition PS5 en DualSense starten spoedig!
3 reacties -
Game review1MARVEL Tōkon: Fighting Souls review - Bijzonder divers
Marvel Tōkon: Fighting Souls is uniek in ieder opzicht. Wen maar aan het zien van deze game, want dit is een blijvertje. Lees nu de Marvel Tōkon-review!
1 reactie -
PreviewPreview: Star Wars Zero Company – Zero wordt wellicht de Hero
Is Star Wars Zero Company de strategische zet die de franchise nodig heeft? Vooralsnog lijkt het rooskleurig voor fans van het heelal hier ver vandaan.
5 reacties -
TrailerNo More Room in Hell 2 trapt 1.0-release af met grote update
Zombies knallen en zien te overleven staat centraal in No More Room In Hell 2. De titel laat early access los en is vanaf nu beschikbaar als full-release.
1 reactie