LEVEL5 VISION 2026 Craftsmanship staat op de planning voor 10 april
De Japanse gamemaker LEVEL5 keert op vrijdag 10 april terug met een gloednieuwe showcase. Lees alles wat je moet weten over de LEVEL5 VISION 2026 Craftsmanship!
LEVEL5 was in 2025 behoorlijk succesvol met de releases van Fantasy Life i en INAZUMA ELEVEN: Victory Road, maar in 2026 doen ze er nog een schepje bovenop. Tijdens de LEVEL5 VISION 2026 Craftsmanship krijgen we updates te zien van de LEVEL5-games die nog moeten komen. Denk hierbij aan Inazuma Eleven Re, Decapolice en Professor Layton and the New World of Steam. Of we ook nieuwe aankondigingen tijdens de stream mogen bewonderen, dat is nu nog niet bekend. De showcase wordt op vrijdag 10 april om 14:00 uur uitgezonden.

Wat hoop jij te zien van de LEVEL5 VISION 2026 Craftsmanship? Laat het ons weten!
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
DownloadnieuwsHalo: Campaign Evolved staat centraal in Game Pass juli 2026 line-up
Via XBOX Wire is de tweede selectie aan XBOX Game Pass-titels voor juli 2026 vrijgegeven. Het paradepaardje is uiteraard Halo: Campaign Evolved.
6 reacties -
NieuwsOrder of the Sinking Star onderweg naar PS5
Order of the Sinking Star, de aankomende puzzelgame van de welbekende ontwikkelaar Jonathan Blow, heeft een nieuw platform te pakken: de PlayStation 5.
1 reactie -
TrailerPlanet Zoo 2 plonst in het water met Feature Focus over aquaria
In de nieuwste Feature Focus van Planet Zoo 2 neemt Frontier Developments een frisse duik en geeft ons een uitgebreide blik over de aquaria in de game.
2 reacties -
TechValve: 'geheugencrisis zal steeds erger worden'
Zullen de geheugenprijzen ooit weer normaal worden? Valve denkt alvast dat we toch nog wel een tijdje in deze crisis zullen blijven vastzitten.
7 reacties

- Geef ons eindelijk een release date voor Layton (dit jaar!!). De puzzels zijn al af sinds 2024, dus hoe lang moet het nog duren??
- Inazuma Eleven:re wordt uitgesteld gok ik zo.
- Gaat holy horror mansion nog steeds gebeuren?
- Yo-kai Watch 2 porten naar Switch?
a.u.b. geen nieuwe games er weer bovenop. Hino kan beter focussen op het echt goed maken van games ipv telkens naar het volgende idee over te springen.