Life Is Strange: Reunion sluit verhaal Max en Chloe af
Na jaren van speculatie keren Max Caulfield en Chloe Price definitief terug in Life Is Strange: Reunion. De nieuwe titel verschijnt in maart, zo maakte Square Enix bekend tijdens een livestream.
Life Is Strange: Reunion officieel onthuld door Deck Nine Games
Vorige week werd al onthuld dat Life is Strange: Reunion vandaag uit de doeken wordt gedaan. Ontwikkelaar Deck Nine Games brengt spelers opnieuw naar Caledon University, waar Max inmiddels werkt als docent fotografie. Bij terugkomst van een weekend weg treft ze de campus in vlammen aan, waarbij studenten en collegaās om het leven komen. Dankzij haar bekende Rewind-kracht weet Max te ontsnappen en springt ze terug in de tijd, met slechts drie dagen om te achterhalen hoe de brand begon.
Het verhaal krijgt een extra lading door de onverwachte terugkeer van Chloe Price, een gevolg van de samengevoegde tijdlijnen aan het einde van Life Is Strange: Double Exposure. Voor het eerst in de serie speel je afwisselend als Max en Chloe, elk met hun eigen vaardigheden. Max gebruikt Rewind om keuzes en puzzels te herzien, terwijl Chloe met haar Backtalk-vaardigheid confrontaties aangaat waar Max dat niet kan. Net als eerdere delen draait Reunion om keuzes met gevolgen, die leiden naar een slot dat is bedoeld als het definitieve einde van het verhaal rond Max en Chloe.
Life Is Strange: Reunion verschijnt 26 maart op de pc, PlayStation 5 en Xbox Series. Er verschijnen meerdere edities, waaronder een Standard Edition en een Collectorās Edition met fysieke extraās zoals een vinyl soundtrack en art cards. Wie de game pre-ordert, ontvangt de Max and Chloe Classic Outfits DLC, die ook tot 5 mei beschikbaar blijft bij aankoop.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft ƩƩn missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal PokƩmon-expert titel met hand en tand.
Reviewscore
4/5
Platforms
-
Game review15Game review: Life is Strange: Reunion review - Een innig afscheid
Na ruim tien jaar komt er een definitief einde aan het verhaal van Max en Chloe. Is Life is Strange: Reunion het perfecte afscheid? Claudia testte het uit.
15 reacties -
TrailerMax en Chloe infiltreren een feest in Life is Strange: Reunion
Nieuwe gameplaybeelden van Life is Strange: Reunion laten zien hoe Max en Chloe samen een huisfeest proberen te infiltreren door de krachten van Max te...
2 reacties -
TrailerSpoilers: Hoe kan dit personage terugkeren in Life is Strange: Reunion?
Geen zin in spoilers? Sla dit bericht over! Kan je het toch niet laten, ontdek dan nu hoe Chloe Price een comeback kan maken in Life is Strange: Reunion!
3 reacties -
NieuwsNieuwste deel in Life is Strange-serie wordt volgende week onthuld
Na de PEGI-leak van vorige week pakt Deck Nine door. Volgende week mogen we een officiƫle aankondiging verwachten van de volgende Life is Strange-game.
1 reactie
Hmm alleen deel 1 gespeeld, misschien ook de andere delen met Max maar eens een keer gaan spelen.
@kingoftherain Deeltje 1 is prachtig. Ik raad alvast aan om de doos zakdoeken boven te halen.
Ik moet bekennen dat ik op het moment alleen nog maar de PS5 games True Colors en Double Exposure heb uitgespeeld. Ik heb het allereerste spel wel, maar daar moet ik nog eens aan beginnen. Die schijnt wel een stuk beter te zijn.
@Mr.Harrow Ja ik kijk zelf ook enorm uit naar deze game! Max en Chloe zijn twee van mijn favoriete Westerse game-personages. Maar ik ben ook wel blij dat hun verhaal eindelijk afgesloten wordt. Het zou zonde zijn als het te veel wordt uitgemolken en ze straks maar random onzin toe gaan voegen om het te rekken.
Gaaf dat het verhaal verder gaat en dat Chloe terugkomt.
Vind het erg fijne games om te spelen. Ben benieuwd hoe deze gaat bevallen.