Mario in 3D erg gewild
Dat Mario erg populair is wisten we natuurlijk al, maar dat Mario in 3D ook zo gewild zou zijn nog niet. Japanners zien de loodgieter maar al te graag in 3D verschijnen. Dit volgens een onderzoek van het bedrijf Goo research. Tijdens het onderzoek zijn ruim 1070 gamers gevraagd welke game franchise zei het liefst in 3D zien verschijnen.
Daarbij moet wel worden vermeld dat 68 procent van de 1070 gamers vrouw is. Dat neemt echter niet weg dat Mario bovenaan het lijstje staat gevolg door Final Fantasy, Resident Evil en Zelda. Zie hieronder het volledige lijstje.
1. Super Mario
2. Mario Kart
3. Final Fantasy
4. Resident Evil
5. The Legend of Zelda
6. Super Smash Bros.
7. Musou (i.e. Dynasty Warriors)
8. Monster Hunter
9. Street Fighter
10. Dragon Ball
11. Gran Turismo
12. Winning Eleven
13. Tekken
14. Metal Gear Solid
15. Tomb Raider
16. Ace Combat
17. Silent Hill
18. (tie) Virtua Fighter
19. (tie) Love Plus
20. Ridge Racer
21. F-Zero
22. The House of the Dead
23. StarFox
24. Siren
25. Medal of Honor
26. Call of Duty
27. Virtual-On
28. (tie) Need for Speed
29. (tie) Panzer Dragoon
30. Space Harrier
-
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties