Mario Party als bordspel
Een Spanjaard heeft van de game Mario Party een bordspel gemaakt. Waarschijnlijk was deze man het zat om altijd maar dezelfde bordspelletjes te moeten spelen en heeft daarom maar een eigen in elkaar geknutseld Mario Party bordspel gemaakt.
Hij heeft het elk onderdeeltje van het bordspel zelf gemaakt. De kans dat dit bordspel op de markt verschijnt, is echter heel klein.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
niet zo bitchen jullie!
Heb je in ieder geval beter camera werk;)
Volgens mij ken ik die nog Alex xD. Wat was die ontwikkelaar aan het denken? 'de echte game is ruk, misschien vinden ze het bordspel wel goed?' xD
haha, ik heb toen een spel gehad van tomb raider the angel of darkness
zouden ze moeten uitgeven bij special editions enz!
boardgame van MW2
boardgame van Red Alert (gewoon risk)
boardgame van NFS, jaa die wordt lastig
Boardgame van Assassin's Creed 2, te groot voor de tafel;)
haha ja maar die is verdwenen :S versnipperd denk ik :P
ik kan me herinneren dat mijn vriendin ook bezig was om haar eigen Monopoly te maken:P
Kan ie voor grof geld verkopen aan een verzamelaar