Microsoft en Nintendo willen crossplatform play, Sony niet
Als er één ding duidelijk is geworden tijdens E3, is dat crossplay een ding van de nabije toekomst is. Het is nui al mogelijk dat verschillende platformen gemengd kunnen spelen. Als het aan Nintendo en Microsft ligt gebeurt dit echter liever nu al standaard dan later.
Het meest recente debacle is namelijk Fortnite. Met de recente release op de Nintendo Switch werd des te meer duidelijk hoe hard Sony in de wedstrijd lijkt te staan. Ondanks hun commercieel succes met de PlayStation 4 een hoogst opmerkelijk standpunt om het niet toe te laten. Vorig jaar was het Minecraft die stof deed opwaaien en waar ook Sony het moest ontgelden.
Wat vinden jullie? Is het iets wat standaard moet worden? Of zijn gamers veelal nog in hokjes bezig?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties