Nachtbrakers: 16/03 met Starfield, Digimon en Elden Ring

Dit is weer eens wat anders dan video’s editen, maar zeker een leuke afwisseling. Ik zeg geen nee tegen de kans mijn spreekwoordelijke schrijfbenen eens te strekken. Bram heeft jullie de afgelopen dagen gezelschap mogen houden zo midden in de nacht. Maar nu is de eer aan mij om jullie nachtbrakers te vermaken. Maar natuurlijk wel met wat vrouwelijke invloed. Geen zorgen, ik zal de extreme wholesome vibes achterwegen houden.

onbekend

  • Laten we eens beginnen met nog meer Elden Ring nieuws. Of meer een weetje. Wist je dat alle namen van de (demi)goden in Elden Ring beginnen met een van de initialen van George R. R. Martin? Hij schreef jaren geleden namelijk de achtergrondverhalen en geschiedenis voor de game.
  • Ondertussen heeft EA plannen voor een nieuwe game. Ze zijn namelijk op zoek naar een Senior Game Designer. Dit voor een AAA sandbox game met open wereld. De game lijkt een flink budget te krijgen als we naar de vacature kijken, maar dat is ook alles wat we weten over deze game. We wachten rustig af.
  • Dan eentje voor de weebs onder ons. Er komt een nieuwe game aan in de wereld van Digimon. Bandai Namco heeft een teaser trailer gedeeld van Digimon Survive, waarin we een aantal van de nieuwe personages ontmoeten. Met deze game wordt het 25-jarig jubileum van de Digimon anime gevierd.
  • Even opletten voor Fall Guys spelers op de Playstation. Binnenkort moet je de game namelijk opnieuw downloaden en installeren op dit platform. Dit komt omdat Epic Games de uitgever Mediatonic pasgeleden heeft overgenomen. Er komt dus een nieuwe launcher voor de game. Als goedmakertje kunnen spelers vanaf 5 april een gratis outfit downloaden.
  • Goed nieuws voor fans van Dune. Het script voor de tweede film is namelijk bijna klaar! Er is nog wel wat werk aan de winkel, maar gelukkig hebben ze nog even. De film wordt namelijk deze zomer opgenomen. Dan moeten we wel nog tot oktober volgend jaar wachten voordat we van het resultaat kunnen genieten, met nog meer IMAX beelden. All good things take time, right?
  • Als iets is wat veel tijd kost is het wel Starfield. Maar Bethesda heeft een nieuwe video gemaakt, waarin we een deel van het team zien. Ze hebben het onder andere over hun doel om de game zo echt mogelijk te laten voelen in allerlei verschillende opzichten. Zelfs de grote levensvragen komen voorbij. Een beetje te realistisch voor mij.
  • In bezit van een Chromebook, maar toch gamen? Het is dichterbij dan je denkt. Google heeft namelijk een alpha aangekondigd voor Steam op aantal Chromebooks. Welke Chromebooks bij de test horen is niet gezegd en ook wanneer iedereen met een Chromebook van Steam kan genieten is niet bekend. Al weet ik niet of je een Chromebook voor gamen moet gebruiken. Maar ieder zijn ding.
  • Gamen op een Chromebook én op school? Dat klinkt toch als een droom? Hoewel je op de Chromebook nog even moet wachten, kun je vanaf vandaag wel gamen op school. Tenminste, als je nog verkeersles moet volgen. Veilig Verkeer Nederland heeft namelijk een eigen Minecraft-game gelanceerd om kinderen verkeersles te kunnen geven. Dan wil iedereen toch verkeersregels leren?
  • Tot slot heb ik voor fans van honden en gelei een leuke nieuwe game gevonden. Gekke combinatie misschien, maar bear with me. Het bestaat echt. In The Wobbledogs moet je je eigen gemuteerde honden opvoeden en verzorgen. Allemaal zijn ze even jiggly en bijzonder. Het is misschien geen Nintendogs, maar het heeft toch wel wat.

Zo’n Nachtbraker gaat toch altijd sneller voorbij dan je denkt. Maar dat is zo met alle leuke dingen in het leven. Geen zorgen, morgen ben ik er nog een dagje om jullie gezelschap te houden. En aangezien mij de pen (of eigenlijk het toetsenbord) is toevertrouwd, maak ik daar natuurlijk graag misbruik gebruik van om jullie te laten genieten van een van mijn favoriete nummers. Ja, een League of Legends nummer. Je had toch niet anders verwacht?

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord