Narita Boy-ontwikkelaar komt met Haneda Girl
Studio Koba - de ontwikkelaar achter de symfonische Narita Boy - komt met een nieuw passieproject. Maak kennis met de actievolle platformer Haneda Girl.
Boys will be boys, girls will be girls hadden ze waarschijnlijk bij Studio Koba gedacht. Ze ontwikkelen vrolijk door aan de unieke retrostijl die ze hanteren en de volgende game draagt de naam Haneda Girl. In deze actie-platformer krijgen spelers te maken met hectische combat. Het Data Empire wordt namelijk binnengevallen door de Hackernauts en het is aan jou om hier een stokje voor te steken. Spelers kunnen met twee personages aan de slag: de vliegensvlugge Slashes met melee-combat of de stevige Bullets met genoeg ammunitie om hele bevolkingen uit te roeien. Hoe je het ook went of keert; je moet creatief vijanden om zeep helpen, zodat je lekkere highscores neer kan zetten.
Haneda Girl is beschikbaar vanaf 23 mei voor de pc.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk hier om 18:00 de TGS PC Gaming Show
PC Gamer host op de Tokyo Game Show een nieuwe PC Gaming Show Tokyo Direct. Vanavond om 18:00 uur worden meer dan 35 games in de livestream getoond.
0 reacties -
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
8 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
11 reacties