Netflix kijkt naar mogelijkheden voor Stranger Things-game
Netflix kijkt naar mogelijkheden voor een Stranger Things-game na de sluiting van het merendeel van de Telltale Games Studio. Telltale Games was verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de game, maar Netflix zoekt nu naar een nieuwe ontwikkelaar.
Netflix heeft in een bericht aan Polygon aangegeven dat ze zoeken naar andere mogelijkheden om het Stranger Things universum te brengen naar een interactief medium. Ook vinden ze het jammer dat ze niet verder kunnen met het bedrijf dat veel goede games heeft uitgebracht. Netflix werkt ook aan Minecraft: Story Mode en die plannen zijn niet veranderd door het schokkende nieuws over Telltale Games.

We wachten af wat Netflix voor ons in petto heeft en we houden je op de hoogte.
Philip gaat niet van huis zonder zijn rode pen op zak. Ondanks het gebrek aan tijd, heeft hij altijd wel wat tijd over om wat d-tjes en t-tjes te corrigeren of beter nog, voor een groots avontuur in de meest uitgebreide RPG’s. In zijn lange leven heeft Philip al flink wat consoles versleten. Hij is echter nog lang niet klaar!
-
NieuwsSEGA geeft eindelijk weer teken van leven voor Crazy Taxi reboot
Het gebeurt weleens dat een game wordt aangekondigd en dat je er vervolgens jarenlang niks meer over hoort. Dat was tot voor kort ook het geval voor de...
0 reacties -
GuideGuide: Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
21 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 kent meer dan zes miljoen spelers, Festival Playlist live gegaan
Forza Horizon 6 is nog maar net uit de garage gesleept, maar XBOX en Playground Games kunnen de racegame nu al als een succes bestempelen.
0 reacties -
TrailerWarhammer 40,000: Chaos Gate – Deathwatch sluit de show af
Complex Games en Frontier Developments krijgen de eer om de Warhammer Skulls Showcase 2026 af te sluiten met Warhammer 40,000: Chaos Gate – Deathwatch.
2 reacties