Trailer
Gameplaytrailer Aphelion toont alien-horror
29 oktober 2025Tijdens de ID@Xbox-stream kwam DON'T NOD langs met een veelbelovende update. Aphelion heeft een nieuwe gameplaytrailer te pakken waar de horror vanaf spat.
Tijdens de New Game+ Showcase kregen we ook nog eens meer van Aphelion te zien, de nieuwste game van ontwikkelaar DON'T NOD. De ontwikkelaar deelde een nieuwe video waarin wordt bevestigd dat we de titel dit jaar nog mogen verwachten.
De video waarvan sprake focust zich voornamelijk op het muzikale aspect van de game: componist Amine Bouhafa vertelt wat meer over het artistieke proces achter de game en hoe bepaalde scènes en bijhorende soundtrack tot stand zijn gekomen. We krijgen een unieke kijk achter de schermen en momenteel klinkt alles wel hemels in onze oren! Aan het einde van de video wordt nog eens bevestigd dat Aphelion ergens in 2026 zal verschijnen.
Aphelion komt in 2026 uit voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc.
Messcherp en altijd to the point. Simon charmeert met zijn heerlijke Vlaamse accent, maar overtuigt vooral met een luchtige en toegankelijke stijl. Dankzij zijn talent om complexe materie te doorgronden, weet hij heldere en duidelijke teksten te schrijven waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Stoffige feiten worden moeiteloos omgevormd tot boeiende verhalen. Met een uitgesproken affiniteit voor indiegames en Japanse media ben je met Simon verzekerd van een eigenzinnig en onderscheidend stuk.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
DON'T NOD
Uitgever:
DON'T NOD
Release:
Onbekend
Reviewscore:
-
Platforms:
Trailer
Tijdens de ID@Xbox-stream kwam DON'T NOD langs met een veelbelovende update. Aphelion heeft een nieuwe gameplaytrailer te pakken waar de horror vanaf spat.
Trailer
DON'T NOD werkt aan een nieuw sci-fi narratief waarbij een samenwerking met The European Space Agency is aangegaan om een episch verhaal neer te zetten.