Nieuwe details voor onaangekondigde expansion WoW

De nieuwe uitbreiding voor World of Warcraft is nog niet officieel aangekondigd, maar sinds ontwikkelaar Blizzard de naam 'Cataclysm' heeft geregistreerd voor het gebruik in online games stromen de geruchten over een nieuwe expansion met hoge snelheid door gamesland.

Geruchten zijn er altijd, maar deze is wel heel uitzonderlijk. Er zijn namelijk nieuwe details opgedoken over Cataclysm, terwijl deze dus nog helemaal niet is bevestigd door Blizzard. De lijst met nieuwe elementen is hier gepost.

Volgens de lijst krijgen we onder meer een verhoging van de level cap naar 85, komen er twee nieuwe karakters (de Goblins voor de Horde en de Worgen voor de Alliance, zie plaatje hieronder). Daarnaast krijgen we dit keer niet een nieuwe wereld, maar wordt Azeroth zelf flink onder handen genomen voor een make-over. Allemaal leuk en aardig, maar laat Blizzard eerst zelf maar eens spreken en aankondigen voordat we allemaal weer kwijlend uit gaan kijken naar het volgende uitbreidingspakket.

Reacties
Avatar Kloothommel
Kloothommel
lvl17 Final Form
16 augustus 2009 om 20:57

melkmelkmelkmelkmelkmelkmelkmelk

0
Avatar Lolke Bouma
Lolke Bouma
lvl2 Journey Awaits!
16 augustus 2009 om 19:28

Worgen, de enigste reden om bij de Alliance te gaan :P
Goblins zijn overigens ook Badd Ass :)

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
16 augustus 2009 om 14:19

Ik heb de game nog nooit gespeeld, ik denk dat ik hem ook nooit meer ga spelen :P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord