Nieuwe DLC voor Warhammer: Chaosbane

Er is DLC uitgekomen met een nieuwe verhaallijn voor Warhammer: Chaosbane. Dit heeft uitgever BigBen onlangs bekendgemaakt middels een persbericht

Warhammer: Chaosbane kwam eerder dit jaar uit op verschillende platformen. Je kan hier de review van Claudia over Warhammer: Chaosbane lezen. Nu is er vandaag een nieuwe DLC voor de RPG, Tomb Kings verschenen. Deze nieuwe pack brengt je naar de gevaarlijke dodensteden in het land der doden, waar je een geheel nieuwe verhaallijn kan volgen. Ook zitten er nieuwe vijanden bij de DLC die kan bestrijden. Zo neem je het op tegen de gemummificeerde koningen van de steden. Je kan hieronder de trailer voor Tomb Kings bekijken.

De Warhammer: Chaosbane Tomb Kings DLC is nu uit voor de pc. Begin volgend jaar komt de DLC pack uit op de PlayStation 4 en Xbox One.

Bron: BigBen
Jolien Mauritsz
Jolien Mauritsz Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 92 reviews 1411 artikelen geplaatst

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

Packshot Warhammer: Chaosbane

Reviewscore

2,5/5

Ontwikkelaar

EKO Software

Uitgever

Bigben Interactive

Release

4 juni 2019

Platforms

PC
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord