Nieuwe Need for Speed wordt later dit jaar uitgebracht
Dit jaar viert de bekende racegame Need for Speed zijn 25ste verjaardag. Dit wordt gevierd met een nieuwe Need for Speed die later dit jaar wordt uitgebracht.
Veel is er nog niet bekend over deze nieuwe Need for Speed-game. Ben Walke van Electronic Arts plaatste een bericht op het EA Answers-forum over deze nieuwe game. Hij vertelde dat de nieuwe Need for Speed dit jaar nog moet verschijnen. Meer details maakte Walke niet bekend over de nieuwe titel, maar gaf wel aan dat we tijdens de E3 niets over de game gingen zien. Vanwege de verjaardag van de serie wilde het Need for Speed-team wel iets heel speciaals voor de fans neerzetten.
De nieuwe Need for Speed wordt dus niet tijdens de E3 onthuld. De release van de game moet wel dit jaar nog plaatsvinden.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
2 reacties -
GameplayUitgebreide gameplaybeelden Resonance: A Plague Tale Legacy onthuld
Benieuwd naar de gameplaybeelden waar onze Resonance: A Plague Tale Legacy preview op is gebaseerd? Check dan snel de langdurige gameplaytrailer.
0 reacties -
NieuwsBloodlines 2 krijgt uitgebreide Summer Update met fotomodus
Bloodlines 2 krijgt een Summer Update met fotomodus, noir mode en nieuwe vuurwapenopties. De update verschijnt samen met The Flower & The Flame.
0 reacties -
NieuwsCrimson Desert gaat zes miljoen keer over de toonbank
Crimson Desert is wereldwijd meer dan zes miljoen keer verkocht. Ontwikkelaar Pearl Abyss bedankt spelers in een speciale social media post.
3 reacties