Nieuwe State of Play verschijnt morgen
Zojuist heeft Sony op diens PlayStation blog aangekondigd dat ons weer een nieuwe State of Play te wachten staat. De show is zowel via Twitch als YouTube te volgen en brengt nieuwe updates en nieuws rondom grote PlayStation titels.
Morgen keert State of Play terug met een nieuwe editie. Je kunt dan weer veel nieuws en updates verwachten rondom PlayStation games. De show neemt ruim een half uur van je tijd in beslag en tijdens dit tijdsbestek komen er zeker meer dan een twintigtal PlayStation 5 en PlayStation VR2 games voorbij. Welke games dat gaan zijn laat nog even op zich wachten tot de State of Play daadwerkelijk van start gaat. De laatste State of Play was op 30 mei van dit jaar.

De State of Play van morgen begint om 00:00 uur Nederlandse tijd en is dus in de nacht van dinsdag op woensdag.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
67 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.