Nintendo komt met 3DS
Nintendo geeft het woord innovatie weer een nieuwe dimensie. De Japanse consolegigant heeft de Nintendo 3DS bekendgemaakt. Deze opvolger van de Nintendo DS en DSi speelt 3D-games, waarvoor je geen 3D bril nodig hebt.
Meer details omtrent deze nieuwe console kunnen we verwachten op de aankomende E3 beurs in Los Angeles, die op 15 juni van start gaat. Wel kunnen we je alvast melden dat je op de Nintendo 3DS ook je oude games kunt blijven spelen. Eigenlijk wel logisch, aangezien er al meer dan honderd miljoen exemplaren van de Nintendo DS wereldwijd zijn verkocht.
Met spanning wachten wij op de persconferentie van Nintendo op de E3.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties