Nintendo laat ons de 3DS zien
Het is zover, de persconferentie van Nintendo is aan de gang en Nintendo heeft de Nintendo 3DS meegenomen om hem te tonen aan het publiek. Met deze 3DS kunnen we binnenkort genieten van 3D gaming zonder daarvoor zo'n gek brilletje nodig te hebben.
Naast gamen in 3D zal het ook mogelijk zijn om foto's te maken in 3D. Hiermee is Nintendo de eerste ooit die dat voor elkaar heeft gekregen. De hardware van de 3DS ziet er ongeveer hetzelfde uit als de normale DS. Er zijn nog steeds twee schermen, waarvan de onderste een touchscreen is. Een vernieuwing is een slidepad links bovenaan de onderkant van het apparaatje. De nieuwe 3DS kun je hieronder nog eens op je gemak bekijken.
De techniek is er, nu maar hopen dat er goede games voor uit gaan komen die ook echt iets speciaal doen met de mogelijkheden van 3D. De komende tijd zullen we daar achter komen.
-
TrailerJason Voorhees maakt Dead by Daylight onveilig
Het mag dan geen 'Friday the 13th' zijn, maar toch zien we een grootse cross-over in Dead by Daylight verschijnen. Jason Voorhees komt naar de horrorgame.
0 reacties -
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
9 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
5 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties