Nintendo NX krijgt in sneltreinvaart magnifieke games

Ondanks de zéér trage start gaat Nintendo hard aan de slag om de Nintendo NX tóch van een groots begin te voorzien. Bronnen melden namelijk dat er liefst drie grote games worden uitgebracht. Dit gaat gebeuren binnen de eerste zes maanden na de release van de console. De Nintendo NX komt naar verwachting in maart 2017 op de markt.

Één van deze games is, uiteraard, The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Bovendien wordt een Pokémon-game genoemd, gemaakt door Game Freak. Tevens gaat het om een nieuwe Mario-game. Welke game dit gaat worden, is nog niet bekend.

Nintendo heeft eveneens gereageerd op het eerdere gerucht omtrent de vormgeving van de nieuwe console. Het wordt inderdaad een draagbare handheld met afneembare controllers! Volgens de fabrikant zitten de graphics tussen de PlayStation 3 en PlayStation 4 in. Hoe dit er precies uit gaat zien, is natuurlijk nog even afwachten.

Wat vindt onze lezer? Zijn deze games een fantastisch begin, of is deze Nintendo NX een overbodige luxe? Laat het ons weten in een reactie!

Bron: Gematsu
Reacties
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
4 augustus 2016 om 15:50

Inderdaad, Justin.

Het hoeven geen ultra graphics te zijn, maar toch denk ik dat Nintendo er slim aan zou doen met de NX juist wel deze grafisch en qua rekenkracht heel sterk te maken.

Kom met 1 kneitergoeie console zonder dat er vernieuwde, geupdate versies hoeven te komen (zoals de PS4 en Xbox One, wat ik echt lomp vind want dan kunnen we net zo goed allemaal pc gamer worden).

0
Avatar GewoonJustin
GewoonJustin
lvl15 Community Veteraan
4 augustus 2016 om 15:38

Met graphics tussen de PS3 en PS4 verwacht ik nu al dat third-party-support niet lang zal blijven. Maar je moet dan ook geen Nintendo-apparaten meer kopen voor de third-party-games, maar voor de first-party-games van Nintendo.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord