Ontwikkeling Bayonetta 3 loopt volgens planning
De ontwikkeling van Bayonetta 3 loopt tot nu toe nog steeds volgens planning. Dat maakte ontwikkelaar Hideki Kamiya bekend tijdens een interview met het Japanse magazine Famitsu.
Bayonetta 3 werd in 2017 aangekondigd door Platinum Games tijdens The Game Awards en sindsdien is het aardig stil gebleven rond de game. Nu heeft Kamiya, tijdens een interview met Famitsu over de onlangs uitgekomen Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle, verteld dat de ontwikkeling nog steeds voorspoedig gaat. Vorig jaar gaf hij precies hetzelfde antwoord op de vraag van een fan. Ook gaf hij aan dat er nog veel verborgen informatie in de teaser trailer van Bayonetta 3 te vinden is. Meer informatie over de game is helaas niet bekend gemaakt.
Wanneer Bayonetta 3 uitkomt is nog niet bekend.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
PreviewPreview: Hands-on met The Wolf Among Us Remastered
The Wolf Among Us Remastered klinkt misschien niet bijster bijzonder, maar heeft stiekem veel in huis om de moeite waard te zijn. Check hier de preview!
0 reacties -
LeakLeak: Steam-lek van 13 TB bevat duizenden builds en files
Een lek bij Steam heeft ruim 13 TB aan data uit de periode van 2003 tot 2013 blootgelegd. De data bevat onder andere builds van Portal 2 en Half Life!
1 reactie -
TrailerZ Mega Evolutions komen naar Pokémon Champions
De meta game van Pokémon Champions wordt vanaf 9 september 2026 helemaal opgeschud. De Z Mega Evolutions worden namelijk naar de multiplayergame gebracht.
0 reacties -
Video PreviewHands-on met Clive Barker's Hellraiser: Revival
Frietrick was opnieuw slachtoffer van een horrorgame en dit keer mocht hij een bezoekje brengen aan Clive Barker's Hellraiser: Revival.
0 reacties