PlayStation Studios neemt Bluepoint Games over
PlayStation Studios verwelkomt Bluepoint Games in de familie. De studio is bekend om de titels Demon's Souls en Shadow of the Colossus.
Bluepoint Games en PlayStation werkten in het verleden al nauw samen. Daarbij heeft Bluepoint de remake van Demon's Souls voor de PlayStation 5 ontwikkeld, de remake van Shadow of the Colossus voor de PlayStation 4 en remasters van Uncharted: The Nathan Drake Collection. Eerder ging het gerucht dat Bluepoint Games lid wordt van PlayStation Studios. Nu de studio officieel is overgenomen door PlayStation gaat het zich richten op het maken van eigen games in plaats van remakes. Drie weken geleden is ook de WipEout-maker Firesprite overgenomen door Sony. Op haar beurt is vandaag bekendgemaakt dat Fabrik Games is overgenomen door Firesprite.
Het is nog niet bekend wat de volgende game van Bluepoint gaat worden.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties