Review
Tales of Berseria Remastered review - Mis de remaster
Tales of Berseria baant zich na negen jaar naar moderne consoles, maar is Tales of Berseria Remastered wel een aanschaf waard? Dat lees je in de review!
Portal debuteerde in The Orange Box en werd een gigantisch succes. De nieuwe vorm van puzzelen en de gitzwarte humor konden mensen erg waarderen.
We hebben er lang op moeten wachten, maar vandaag is Portal 2 aangekondigd. Check alle informatie over de game hier beneden.
- Het verhaal speelt zich 100 jaar na het origineel af. Het Aperture Science-gebouw ziet er ook verlaten en groen uit
- GlaDOS is weer de vijand in Portal 2. Jij speelt als Chell, die je ook in deel 1 bespeelde.
- Er zit co-op in de game. Deze modus staat los van het verhaal en laat jij en je vriend spelen als twee robots.
- De personality cores die je in het vuur hebt gegooid in de eerste game zijn weer tot leven gekomen en hebben stukken van het gebouw ingenomen
- physics zijn ditmaal veel belangrijker om puzzels op te lossen
- Reflection Cubes maken hun opwachting in de game. Deze zijn er voor laser-based puzzels
- Toen Valve Portal ontwikkelde, hadden ze geen idee dat het zo groot zou worden
- De originele Portal was als een test. Portal 2 zal langer en groter worden dan het origineel.
Review
Tales of Berseria baant zich na negen jaar naar moderne consoles, maar is Tales of Berseria Remastered wel een aanschaf waard? Dat lees je in de review!
Downloadnieuws
Zoek je een 1st party Nintendo-game? Dit is dit het moment om deze te kopen. Ter ere van Mar10, Mario's verjaardag, zijn er flink wat koopjes in de eShop!
Verlanglijst
Steam Next Fest bood weer meerdere demo's en daardoor hebben we nieuwe indiegames ontdekt. Wat dacht je van een Lovecraftiaanse horrorgame en een...
Nieuws
Volgens Bloomberg verliest Yakuza-veteraan Toshihiro Nagoshi financiering voor zijn studio. Nagoshi Studio werkt momenteel aan de actiegame Gang of Dragon.