Prison Architect 2 nog een keer uitgesteld

-

Prison Architect 2 is uitgesteld naar de herfst. Ontwikkelaar Double Eleven maakte het nieuws bekend in het blog van uitgever Paradox Interactive.

Prison Architect 2 werd in januari officieel aangekondigd. De game moest eigenlijk al in maart verschijnen, maar het Prison Architect-vervolg werd toen uitgesteld naar mei. Nu heeft Double Eleven aangekondigd dat Prison Architect 2 weer is uitgesteld, deze keer naar 3 september. Fans moeten dus nog wat langer wachter met het ontwerpen van hun nieuwe gevangenissen. In het blog zegt de ontwikkelaar dat de game in principe klaar was voor release op alle platformen, maar zijn er onlangs problemen opgedoken met het geheugenverbruik van Prison Architect 2 en minimale spec-configuraties. Om die redenen heeft het team besloten de game uit te stellen naar september.

Prison Architect 2 verschijnt 3 september op de pc, Xbox Series en PlayStation 5.

Jolien Mauritsz Redacteur

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Prison Architect 2

Ontwikkelaar:

Double Eleven

Uitgever:

Paradox Interactive

Release:

Onbekend

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord