Problemen met oude PS3 consoles
Op het moment van schrijven zijn er vele PlayStation 3 eigenaren die erachter zijn gekomen dat ze niet kunnen inloggen op het PSN netwerk. Dit zou komen vanwege een soort van millenniumbug, maar dan dankzij dat er geen 29 februari was, door het schrikkeljaar. Dankzij deze bug is het niet mogelijk online games te spelen via PSN, of zelfs offline games te spelen zoals Heavy Rain of Flower. Sony melde het volgende.
We're narrowing down the issue and continue to work to restore service to all. Updates as soon as we have them
Sony is op het moment bezig hier iets aan te doen, maar het lijkt erop dat het gaat om een hardware fout, aangezien de PS3 Slim wel zou werken. Iedereen met een oudere PlayStation 3 wordt aangeraden de console uit te laten en wachten tot er een update beschikbaar is van Sony, of 24 uur te wachten tot de dag voorbij is en de console zichzelf hersteld.
Update:
Enkele fouten die kunnen voorkomen zijn:
De datum van de console kan teruggezet zijn naar 1 januari 2000.
Als gebruikers met hun PlayStation Network-account proberen in te loggen krijgen deze de volgende error: An error has occurred. You have been signed out of PlayStation Network (8001050F).
Als gebruikers een game op willen starten krijgen deze de volgende error: Failed to install trophies. Please exit your game.
Bij het terugzetten van de tijd en datum op de console verschijnt de volgende error: The current date and time could not be obtained. (8001050F).
Verschillende video's zijn door de afloopdatum niet meer afspeelbaar.
Wil je op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen, ga dan naar de Twitterpagina van Sony.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Reply at Hostpik
HAHAHAHA Dat is het zelfde met al die WOW Verslavenden als alle severs down zijn gaan ze volgens mij staren naar de log-in screen. My life my life is over without it HAHAHAHA. Dat lijkt me zo leuk om te zien(wow i am evil lol i used wow thats even more evil lol)
Ja had gisteren last van het probleem. Heb de ps3 niet aangezet, maar zal wel op rolletjes lopen.
Vraag me toch af wat mijn Modern Warfare 2-verslaafde vriend gisteren deed toen hij merkte dat hij geen verbinding had.. Misschien moet ik hem maar eens bellen of zo
Pc is dan toch fijner?
**Duikt weg**
Er is zojuist bericht gepost op Kotaku dat het probleem als het goed is zichzelf heeft opgelost.
Het aanzetten heeft er geen ene bal mee te maken. Sony zegt enkel dat je niet moet gaan gamen en dingen doen op het systeem, omdat er dan rare dingen kunnen gebeuren.
Of je je apparaat nu aanzet of niet, als er iets fout is met je interne klok, is het gewoon al fout en maakt het niet uit of je PS3 uit staat noch of je een internetverbinding hebt.
Hmm zou je theoretisch gezien niet gewoon 1 dag kunnen wachten om die feb 29 tegen te gaan ?
reply at hospik
Hmm its your life. Zelf heb ik er geen last van maar als je echt niet weet zou ik het niet proberen (alleen dan word je wel nieuwsgierig er over van wat zal het doen) wat een dilemma
*mompelt iets over PlayStation 3-fanboy*
Heb mn ps3 nog niet aangezet.. Durf ik het aan?
Hmm heb het problem niet. Maar Boooooeeeeeee nu gaan die irritante 360fanboys weer irritant doen zo van ps3 sucks wij krijgen alle goede games en exclusives blab >.>. Hmmp it is only cus they keep stealing our exclusives :W. Anyways als FF13 uit komt hoop ik niet omdat de 360 geen blue ray heeft enz dat het de versie van ps3 ook achter uithaald van wege weining geheugen :( net zo als wat ze deden bij Prototype.
Nog effe wachten en dan komt er vast een mario game exclusive uit voor de 360 of zo en dan is iedereen van de wii van FU MS :P.