PSN-data alweer onveilig
Het PlayStation Network heeft opnieuw problemen. Op deze website is zojuist bekendgemaakt dat er een manier is opgedoken op internet om opnieuw PSN-accounts te hacken.
Dit is blijkbaar te doen via het nieuwe wachtwoord verander-systeem dat Sony heeft gebruikt om de schade van de vorige hack in te perken.
Deze exploit maakt het mogelijk om met alleen geboortedatum en e-mail account een PSN account binnen te komen en het wachtwoord te veranderen. Normaal zou het lastig zijn om de twee gegevens te combineren, maar dit is informatie die bij de vorige hack is vrijgekomen. Het maakt niet uit of je je wachtwoord al hebt veranderd, want dat is niet nodig om toegang te krijgen.
De site raadt iedereen aan een nieuw e-mail account aan te maken, dat je verder nergens voor gebruikt en je PSN-account daar aan te koppelen.
Als je account al is gehackt, dan heb je een mailtje ontvangen van Sony dat je wachtwoord is veranderd. In dat geval is het waarschijnlijk te laat om er zelf nog iets aan te doen.
De site kreeg de informatie van een anonieme bron, die ook nog voordeed hoe de exploit gebruikt kon worden. Deze website heeft Sony inmiddels al ingelicht en een aantal sites van Sony zijn al offline gehaald om schade te voorkomen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties