Rec Room krijgt een eigen battle royale-modus
De battle royale-modus is inmiddels helemaal niet meer weg te denken uit de game-industrie en de een na de andere game krijgt deze modus ter beschikking. Zo ook de VR-game Rec Room.
Middels het PlayStation Blog werd bekend dat deze game ook een battle royale-modus krijgt met de naam Rec Royale. Volgens ontwikkelaar Against Gravity moet de modus zeer vergelijkbaar zijn met andere games die deze modus hebben, maar dan volledig in VR. De modus is gratis beschikbaar voor iedereen in het bezit van de game.
De Rec Royale-modus verschijnt op 7 juni voor de pc en PlayStation 4.
Platforms
-
NieuwsOfficiële GTA 6-merchandise nu online verkrijgbaar
De officiële merchandise van GTA 6 staat nu live! Ga jij een petje, shirt, aansteker of geldclip op de kop tikken?
7 reacties -
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
1 reactie -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
9 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
5 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.