Red Steel 2 ontwikkelaar bezig met nieuw project
De makers van Red Steel 2 zijn begonnen aan een nieuw project. Jason Vandenberghe, creative director Red Steel 2, liet dit weten via en berichtje op zijn Facebook pagina. Hij schreef namelijk het volgende:
What an incredibly overloaded couple of weeks. You know what happens when you finish a video game? You start working on another one, that's what!!
Om welke game het gaat is nog onbekend, maar er gingen al geruchten de ronde dat het ontwikkelteam van Red Steel 2 bezig was met een derde deel. Het zal dus maar zo kunnen dat we binnenkort een aankondiging krijgen van Red Steel 3.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties