Trailer
Johnny Rico introduceert Starship Troopers: Ultimate Bug War!
Dotemu gaat de samenwerking aan met Auroch Digital - de ontwikkelaars achter Boltgun - voor een nieuwe boomer shooter: Starship Troopers: Ultimate Bug War!
Look alive, Trooper! De retro-FPS Starship Troopers: Ultimate Bug War! heeft een releasedatum te pakken en je hoeft niet gek lang meer te wachten, voordat je op een welverdiende bug hunt mag gaan.
Dotemu (Marvel Cosmic Invasion, Absolum) en Auroch Digital (Warhammer 40,000: Boltgun) slaan de handen ineen voor een throwback first-person shooter. In deze singleplayer-ervaring ga je op pad als een van de moedige Starship Troopers. Je weet wel; de voorlopers en spirituele inspiratiebronnen van de Helldivers. Je wordt in een epische campaign gedropt en krijgt de noblele taak om alle insectachtige aliens uit te roeien. Daar zeg je toch geen nee tegen?
De onderstaande gameplaytrailer geeft een goed beeld van het arsenaal, de open-levels en de gevarieerde omgevingen. Zit je klaar om je eerste stap richting burgerschap te verdienen? Dan kan je alvast in de Steam-demo duiken. Deze speelt zich af op Zegema Beach waar de Arachnids de boel terroriseren. Kan jij ze een halt toeroepen? I'm doing my part!
Starship Troopers: Ultimate Bug War! is beschikbaar vanaf 16 maart 2026 voor de pc, PlayStation 5, Xbox Series X|S en Nintendo Switch 2.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Auroch Digital
Uitgever:
Dotemu
Release:
16 maart 2026
Reviewscore:
-
Platforms:
vandaag om 19:15
Was een zeer vermakelijke films in de 90's , 1997 heel goed jaar ! o.a de Thunderdome ' 97 dubbel cd gelemaal gaar gedraaid .
Maar goed , deze game wil ik zeker wel proberen .☺️
vandaag om 19:59
@ Watashi , Thunderdome 97 live cd vind ik zo goed hoe alles gemixed werd en de timing van de Mc 's helaas begon het ook daarna af te brokkelen en de hardcore zijn muziek verloor en nog alleen dom hard beuke werd . Daarvoor was ik al opgevoed met metal , heavy metal , Hip hop , rap , blues rock en mo town , later iets na de 97 ben ik meer de techmo , hard techno en acidhouse gegaan . maar nu ik ouder ben ook jaren 30 / 40 jazz enzo . maar blijf de goede oude mijn jeugd muziek luisteren.