Silent Hill op de fiets in Quite a Ride
Tijdens de Future Games Show Spring Showcase heeft ontwikkelaar Goodwin Games meer laten zien van de psychologische horrorgame Quite a Ride. In deze titel is een fiets je enige manier om te overleven terwijl je probeert te ontsnappen uit een vreemde en mistige zone.
Quite a Ride speelt zich af in een gebied dat de Blind Spot wordt genoemd. Dit gebied zit vol mist en vreemde verschijnselen. Spelers moeten blijven fietsen om hun telefoon opgeladen te houden, een apparaat dat nodig is om aanwijzingen te vinden en het mysterie te ontrafelen. Tijdens het verkennen kom je allerlei anomalieën tegen en vind je cryptische berichten die meer vertellen over wat er in de zone gebeurt. De wereld verandert ook steeds van vorm, waardoor navigeren lastig kan zijn. Volgens de ontwikkelaars draait de game om spanning, ontdekking en puzzels oplossen. Tegelijk moet je blijven bewegen, want als je te lang stil staat komt de mist dichterbij, samen met wat zich daarin schuilhoudt. Sommige anomalieën zijn nuttig voor je onderzoek, andere vormen juist een gevaar. In dat geval blijft er maar één optie over, snel weer op de fiets stappen en wegkomen.
Spelers kunnen Quite a Ride nu al toevoegen aan hun wishlist op Steam. Een releasedatum is nog niet bekendgemaakt.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Platforms
-
NieuwsDarkest Dungeon: The Fire’s Edge is de eerste DLC sinds 2020
In de categorie opvallend: er komt een nieuwe DLC aan voor Darkest Dungeon. De expansie genaamd The Fire's Edge is de eerste uitbreiding sinds 2020.
0 reacties -
TrailerWreckreation 2 vliegt onverwachts uit de bocht met aankondigingstrailer
Sommige vervolgen zie je niet direct aankomen. Net zoals Wreckreation 2 die met volle vaart op je af komt gescheurd. Check hier de reveal-trailer!
0 reacties -
NieuwsKylian Mbappé na vier jaar weer coverster van EA Sports FC 27
EA Sports FC 27 wordt verrijkt met Mbappé op de cover. EA Sports heeft de Franse topscorer van het afgelopen WK weten te strikken voor de Ultimate Edition.
0 reacties -
NieuwsDe nieuwe The Witcher III-uitbreiding duikt op tijdens Gamescom ONL
Kan je niet wachten op meer info over de nieuwe The Witcher III-uitbreiding? Tijdens de openingsshow van Gamescom krijgen we meer te zien!
4 reacties

Uniek.
Niet echt eng en dat komt door het cartoony gevoel denk ik maar kan zijn dat de echte volledige game dat wel wordt.
Ik vind sommige dingen ook erg nep. Die personen die ineens in de lucht hingen met lampen leek niet eens echt alsof dat bewust zo was maar gewoon raar.
Maar goed wel uniek en op zich is stijltje wel ok. Allen voelt niet echt creepy eng.
Dus wie weet…