SkyVerse gaat tegenwoordig door het leven als Everwind
SkyVerse gaat helaas niet meer uitkomen. Niet omdat de game is geannuleerd, maar simpelweg omdat er een nieuwe titel aan gebonden is. Check hier Everwind!
Everwind is een survival sandbox-game in een avontuurlijke open-wereld. Je ervaart de game middels een first-person perspectief en je mag genieten van de bijzondere voxel-artstyle. De nieuwe gameplaytrailer toont meer van de boeiende game, maar we kampen natuurlijk wel met een vraag: waarom deze rebrand? Michał Baraniak - CEO van Enjoy Studio S.A. - geeft hier stellig antwoord op:
“Een paar weken geleden werd onze aanvraag voor een handelsmerk aangevochten. Hoewel de juridische kwestie opgelost had kunnen worden via een langdurig gerechtelijk proces, hebben we besloten om hier niet mee door te gaan, omdat dit conflict het naar de spelers brengen van de game aanzienlijk zou vertragen. Aangezien de ontwikkeling goed vordert en we Everwind zo snel mogelijk naar de spelers willen brengen, hebben we besloten om verder te gaan met een nieuwe naam. We geloven ook dat de nieuwe naam de wereld en onze visie veel beter weergeeft, waardoor we ons volledig kunnen blijven richten op het creëren van de best mogelijke ervaring voor onze community.”
Everwind is in ontwikkeling voor de pc en consoles.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms