Someday You'll Return is uitgesteld tot mei
Een titel met de meest ironische naam voor een uitstel, maar Someday You'll Return keert binnenkort terug. Dit keer echter iets later dan verwacht.
De game stond ingepland om over een paar weken uit te komen. De horrorgame van CBE Software heeft echter nog wat meer tijd nodig. Volgens de ontwikkelaars gingen de bèta's uitstekend, maar waren bepaalde factoren gewoon niet mogelijk. Zo konden ze geen live studio-opnames uitvoeren, door de huidige COVID-19 crisis. Ze geven aan teleurgesteld te zijn dat ze de game moeten uitstellen, maar ze vinden ook dat de gezondheid van hun medewerkers boven alles staat.
Someday You'll Return is beschikbaar voor de pc vanaf 5 mei. De console-versie komt later dit jaar.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms