Sony komt met 3D-ondersteuning in juli
Je komt er simpelweg niet meer onderuit, iedereen doet het. De bioscopen krijgen alsmaar meer en meer 3D films, en na de filmindustrie moet uiteindelijk ook de gaming industrie dit oppakken. Sony zal één van de eerste zijn die ervoor zal zorgen dat hun console, de PlayStaton 3, 3D-ondersteuning zal krijgen. Er komt een patch aan waardoor dit mogelijk gaat worden.
Eerst zal Sony met Blu-ray ondersteuning komen en kort hierna met support voor games. De patch zal ervoor zorgen dat de PlayStation 3, 3D beelden kan sturen naar ondersteunde 3D televisies. Er werd eerst gezegd dat de patch ergens dit jaar beschikbaar zou zijn, maar volgens Bestbuy komt de patch in juli dit jaar nog uit. We zijn erg benieuwd wat Sony van plan is met deze 3D ondersteuning.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties