Sony niet aanwezig op E3 2019
Geheel onverwacht heeft Sony aangegeven niet aanwezig te zijn op aankomend E3 in 2019. Als hoofdzakelijke reden geeft het bedrijf aan dat het uitkijkt naar andere mogelijkheden om zich te profileren.
Sony is misschien wel de afgelopen jaren ieder jaar de sterkste speler geweest op E3 en toch heeft men besloten niet mee te doen in 2019. Wat men dan wel gaat doen, is niet duidelijk. Wellicht komt de PlayStation Experience terug. Of, betekent dit dat ze het grootste nieuws volledig exclusief willen houden voor een eigen evenement? Oftewel, is een PlayStation 5 aankondiging nabij?

Wat denken jullie? Koren op de molen voor de rest of gaat er een mokerslag komen voor E3?
-
TrailerQuarantine Zone krijgt een zonnige update
Quarantine Zone: The Last Check krijgt een gratis update, die zich afspeelt in het zonnige Miami inclusief nieuwe tools en symptomen.
0 reacties -
TrailerFool King verschijnt in november en heeft nu een demo
Firefly Studios laat zich niet wegschrikken door Rockstar Games en Nintendo en belooft Fool King gewoon in november uit te gaan brengen.
0 reacties -
TrailerBall x Pit krijgt betaalde DLC Risen Ballbylon op 12 november
Ball x Pit: Risen Ballbylon verschijnt op 12 november 2026 voor $5,99 en voegt vier biomes, veertig vijanden, 45 passives en acht personages toe.
1 reactie -
NieuwsLufia keert terug met Lufia 1 & 2 The Sinistral Saga
Lufia 1 & 2 The Sinistral Saga is een bundel van de eerste twee Lufia games die op de SNES werden uitgebracht en worden nu opnieuw uitgegeven.
0 reacties