Starbreeze verkoopt rechten strategiegame 10 Crowns terug aan ontwikkelaar
Starbreeze verkoopt de rechten van strategiegame 10 Crowns terug aan de ontwikkelaar. Ontwikkelaar Mohawk Games heeft nu alle rechten weer terug in eigen handen.
Het gaat financieel al een tijdje niet zo goed met Starbreeze Studios. De Zweedse studio is al een tijdje bezig met een reorganisatie in de hoop het hoofd boven water te kunnen houden. Onderdeel van deze reorganisatie is dus ook het verkopen van rechten van verschillende Intellectuele Eigendommen. Een van deze titels is 10 Crowns. 10 Crowns is een 4X-strategiegame die vorig jaar is aangekondigd. De ontwikkelaar van deze game is Mohawk Games, een studio die is opgezet door oud Civilization-ontwikkelaar Soren Johnson. Starbreeze heeft de rechten van 10 Crowns nu terugverkocht aan Mohawk Games, waardoor zij zelf de game kunnen gaan uitgeven of een andere uitgever kunnen zoeken. Hoeveel Starbreeze precies voor de rechten heeft gekregen, is niet bekendgemaakt.

10 Crowns wordt nu verder ontwikkeld door Mohawk Games. Wanneer de game uitkomt en of er een andere uitgever voor wordt gezocht, is momenteel nog niet bekend.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Platforms
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties