SWORN 1.0-versie verschijnt eerder dan gedacht
SWORN is pas een halfjaartje beschikbaar in Early Access, maar de 1.0-release dient zich al aan. Dit laten Team17 en ontwikkelaar Windwalk Games weten.
Het nieuws wordt wereldkundig gemaakt middels een kersverse trailer, waarin de nieuwe gameplaybeelden voorbij komen. Spelers mogen rekenen op fonkelnieuwe features, zoals de Potion Lab, Sword in the Stone-updates en nieuw dialoog gepaard gaande met voice-acting. Zelfs de eindbaas wordt een stukje moeilijker gemaakt. De 1.0-versie van SWORN is beschikbaar vanaf 25 september, waarbij de game ook wordt uitgegeven op de PlayStation 5 en Xbox Series X|S. De Nintendo Switch-versie arriveert later. Spelers reageren gemixt op de aankondiging. Er is enthousiasme, maar ook teleurstelling in het feit dat er geen nieuwe personages en dergelijke voorkomen in deze vroegtijdige release van de volledige game.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms