The Last of Us géén zombiegame
The Last of Us is op het moment het meest besproken fenomeen onder de PlayStation-bezitters, en daar horen natuurlijk de nodige speculaties bij. Naught Dog helpt ons alvast op weg door te zeggen dat de game absoluut geen zombiegame wordt, zoals veel mensen wél dachten.
It's not a zombie game
Een kort maar krachtige uitspraak van Naughty Dogs Bruce Daley, die meteen alle geruchten ontkrachtigd. Maar nee, dat is nog niet alles! Neil Druckmann wist nog het volgende mee te delen over hun nieuwste project:
If the game was about the monsters, we would have not showed them in the trailer. We're not going for horror
The Last of Us is dus geen horrorgame, maar hij gaat volgens Druckmann over de relatie tussen een vader en zijn dochter.
Voor meer informatie omtrent The Last of Us blijf je Gameliner in de gaten houden!
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
NieuwsPhantom Blade Zero wisselt vlak voor release van stemacteur
Phantom Blade Zero heeft een nieuwe stemacteur voor Soul. Roger Craig Smith vervangt Jay Maksenuk vlak voor de release.
3 reacties -
SeriesYer a wizard, Harry! HBO deelt eerste poster van Harry Potter en de Steen der Wijzen
De release van Harry Potter en de Steen der Wijzen komt steeds dichterbij. HBO trakteert ons nu op de eerste poster!
16 reacties -
TrailerLionel Rafale pakt Cielo flink aan in Virtua Fighter Crossroads
Ryu Ga Gotoku heeft een nieuwe vechtersbaas voor Virtua Fighter Crossroads onthuld. Lionel Rafale oogt echter zeer herkenbaar.
2 reacties -
TrailerSEGA viert 38 jaar Mega Drive met video van afgeragde LEGO-set
De SEGA Mega Drive bestaat 38 jaar en SEGA viert dat om de een of andere reden met de video van een gehavende LEGO-set
16 reacties
Ben benieuwd wat voor een game het dan wel gaan worden qua gameplay.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.