The Legend of Zelda voor de Wii U komt niet in 2015

Via een videobericht heeft Nintendo laten weten dat The Legend of Zelda voor de Wii U niet in 2015 zal uitkomen. In december 2014 vertelde Nintendo dat de game in 2015 zal verschijnen. Helaas gaat Nintendo dit dus niet redden.

De producer vertelt in het videobericht dat ze de tijd willen nemen om deze nieuwe game de ultieme en meest uitgebreide Zelda-game ooit te maken. Om deze reden wil Nintendo de prioriteit van de game leggen op de kwaliteit en niet op een snelle releasedatum.

The Legend of Zelda voor de Wii U zal om deze reden ook niet te zien zijn op de E3 van 2015.

Reacties
Avatar boyapfel
boyapfel
lvl6 Combo Juggler
29 maart 2015 om 15:53
Hoe vet zou het zijn als je straks kunt rondlopen in de wereld van Zelda met een virtual reality-bril (wat dan Nintendo NX dan moet voorstellen).
:D
AXEL



Heel vet dus! Maar ik kan niet wachten!:D

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
28 maart 2015 om 10:32

Hoe vet zou het zijn als je straks kunt rondlopen in de wereld van Zelda met een virtual reality-bril (wat dan Nintendo NX dan moet voorstellen).
:D

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord