The Sword of Hope II komt naar de Virtual Console
De Game Boy-RPG: The Sword of Hope II komt volgende week naar de Virtual Console van de 3DS. Dit maakte Nintendo zojuist bekend.
The Sword of Hope II mag dan wel het tweede deel uit de reeks zijn, het zal wel als eerste in de Europese eShop te vinden zijn. Het eerste deel is namelijk nog niet buiten Japan verkrijgbaar. In The Sword of Hope II volg je het verhaal van Prins Theo die na de gebeurtenissen van het eerste deel weer op pad mag gaan om The Sword of Hope te vinden en het kwaad te verslaan.
The Sword of Hope II zal vanaf 9 augustus in de eShop te vinden zijn voor de prijs van €3,-.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Drie pietluttigere euro's? Ik had het geweten met mijn 3DS.