Trailer: Crypt of the NecroDancer krijgt na vijf jaar DLC
Het was alweer vijf jaar geleden sinds de laatste update van Crypt of the NecroDancer. Brace Yourself Games heeft echter een nieuwe DLC in de winkelschappen gemieterd!
De DLC heeft de naam SYNCHRONY en is een flink pakketje. Drie nieuwe personages worden toegevoegd aan de muzikale dungeon crawler: Chaunter, Suzu en Klarinetta staan te popelen om de kamers door te buffelen. De DLC voegt multiplayerfunctionaliteiten toe. Acht spelers kunnen tegen elkaar strijden of juist een mooie co-op sessie organiseren. Daarnaast worden er items toegevoegd, zoals nieuwe spreuken, wapens, vijanden en meer. Als kers op de taart ontvangt Crypt of the NecroDancer mod support. De community van Crypt of the NecroDancer kan straks jarenlang vooruit met eigen gemaakte content.
Crypt of the NecroDancer is nu beschikbaar voor alle moderne platformen. De SYNCHRONY-DLC is nu beschikbaar in Early Access via Steam. De console-port is onderweg.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
TrailerPS VR2-exclusive CleanSheet Soccer 2 verschijnt net voor de start van het WK 2026
CleanSheet Soccer 2 is net voor de start van het WK 2026 verkrijgbaar voor PS VR2. Kruip in de rol van doelman, speel wedstrijden en klim in de rankings.
1 reactie -
VideoState of Decay 3 Deep Dive-video toont nieuwe inzichten
Via de Official XBOX Podcast zien we een 40 minuten durend segment bij Undead Labs . De ontwikkelaar verschaft namelijk een deep dive van State of Decay 3.
4 reacties -
NieuwsFrontier Games kondigt stilletjes nieuwe management-sim aan
Frontier Developments werkt aan een gloednieuwe Planet-managementsim. De game moet tussen mei 2027 en mei 2028 verschijnen en kent een nieuw onderwerp.
8 reacties -
OpinionHet duivelse gamekeycard-dilemma van Nintendo-fans
Help je fysieke media met gamekeycard-boycotts, of versnel je daarmee de ondergang van alle fysieke games? Nils neemt je mee in het dilemma.
14 reacties