Trailer: Crypt of the NecroDancer krijgt na vijf jaar DLC
Het was alweer vijf jaar geleden sinds de laatste update van Crypt of the NecroDancer. Brace Yourself Games heeft echter een nieuwe DLC in de winkelschappen gemieterd!
De DLC heeft de naam SYNCHRONY en is een flink pakketje. Drie nieuwe personages worden toegevoegd aan de muzikale dungeon crawler: Chaunter, Suzu en Klarinetta staan te popelen om de kamers door te buffelen. De DLC voegt multiplayerfunctionaliteiten toe. Acht spelers kunnen tegen elkaar strijden of juist een mooie co-op sessie organiseren. Daarnaast worden er items toegevoegd, zoals nieuwe spreuken, wapens, vijanden en meer. Als kers op de taart ontvangt Crypt of the NecroDancer mod support. De community van Crypt of the NecroDancer kan straks jarenlang vooruit met eigen gemaakte content.
Crypt of the NecroDancer is nu beschikbaar voor alle moderne platformen. De SYNCHRONY-DLC is nu beschikbaar in Early Access via Steam. De console-port is onderweg.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.