Trailer: Donkere trailer voor Luto vrijgegeven

Je huis niet mogen verlaten, daar hebben we nog niet zo lang geleden mee te maken gekregen. In Luto deel je het huis echter niet met vriendelijke huisgenoten.

De Future Games Show bracht niet veel horrorgames, maar Luto is er wel eentje van. Je zit vast in je eigen huis en blijkbaar zorgt iemand ervoor dat je het niet kunt verlaten. Vriendelijk is die persoon of geest niet, want de schilderijen vliegen door de gang. Blijkbaar is het al eens eerder gebeurd, waardoor je je afvraagt waarom ze niet gewoon verhuisd zijn. Je moet niet denken dat je alleen in de woonkamer aan het ronddolen bent, want de trailer laat een grote ondergrondse bunker te zien.

Je kunt de trailer van Luto hieronder bekijken. De demo is vanaf vandaag beschikbaar.

Luto verschijnt binnenkort voor de pc, PlayStation 5 en Xbox Series.

Bron: Future Games Show
Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1262 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Packshot Luto

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Broken Bird Games

Uitgever

Broken Bird Games

Release

22 juli 2025

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord