Trailer: DOOM 64 komt naar Nintendo Switch
Bethesda heeft tijdens de Nintendo Direct bekendgemaakt dat DOOM 64 naar de Nintendo Switch komt. Je kunt je dus weer helemaal uitleven met Doom Guy tegenover een grote hoeveelheid aan monsters.
DOOM 64 verscheen in 1997 voor de - hoe kan het ook anders - Nintendo 64. De shooter bestaat uit 32 levels en biedt weer genoeg schietgeweld en gore, zoals je van een DOOM-game mag verwachten. Je hebt een verscheidenheid aan grote wapens tot je beschikking om al die demonen tot moes te schieten. Bekijk hieronder de aankondigingstrailer van DOOM 64 voor de Switch.
DOOM 64 komt uit op 22 november voor de Nintendo Switch.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsGTA 6-marketing start in de zomer
Na ellendig veel geruchten en 'leaks' laat Take-Two Interactive CEO Strauss Zelnick weten dat de GTA 6-marketing van de zomer officieel begint.
0 reacties -
NieuwsGrote ontslagronde bij Bungie in de maak, Destiny 3 niet in ontwikkeling
De journalist Jason Schreier komt met verontrustend nieuws. Bungie is bezig met het voorbereiden van een grote ontslagronde en Destiny 3 is niet in de...
1 reactie -
Trailer007 First Light releast met spectaculaire launch trailer
Vooruit, nog één keer wat beelden dan. Bekijk nu de 007 First Light launch trailer voor wat spectaculaire actie, mooie vrouwen en nodige sfeerbeelden.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Devil May Cry 5: Devil Hunter Edition duikt op voor Switch 2
Het wordt wellicht mogelijk om Devil May Cry 5 binnenkort op een nieuw platform te spelen. De Devil Hunter Edition voor de Switch 2 duikt namelijk op.
1 reactie