Trailer: Fate/Extella Link komt volgende maand naar het westen

Fate/Extella Link, het vervolg op Fate/Extella: The Umbral Star, kwam vorige zomer al uit in Japan. De actiegame komt volgende maand eindelijk ook naar het westen.

Fate/Extella Link gaat verder waar het verhaal van Fate/Extella: The Umbral Star was opgehouden. In deze hack and slash-actiegame voer je het bevel over verschillende Servants die uit het Fate-universum komen. Naast de speelbare zestien Servants uit het vorige deel, brengt Fate/Extella Link tien nieuwe Servants met zich mee. Zo kunnen we onder andere Lancelot en Gilles de Rais uit Fate/Zero en Francis Drake uit Fate/Extra: Last Encore aan ons roster toevoegen. Fate/Extella Link brengt naast nieuwe personages ook de mogelijkheid tot lokale en online multiplayer met zich mee.

Fate/Extella Link verschijnt 19 maart op pc en 22 maart op PlayStation 4, Nintendo Switch en PlayStation Vita.

Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3356 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot Fate/Extella Link

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Marvelous Interactive

Uitgever

Marvelous

Release

19 maart 2019

Platforms

PC
PSV
PS4
NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord