Trailer: Glover krijgt re-release op moderne consoles
De klassieke 3D platformer Glover krijgt binnenkort een re-release op moderne consoles. Dat maakte QUByte Interactive bekend tijdens de QUByte Connect 2022 broadcast.
Glover kwam oorspronkelijk in 1998 uit op de N64. In de game speel je als een handschoen genaamd Glover die zijn Koninkrijk moet redden van een boosaardige tovenaar door zijn magische kristallen te vinden en hem daarmee te verslaan. Eerder dit jaar verscheen er al een pc-port van de 3D platformer op Steam en nu zijn alle moderne consoles aan de beurt. De aankondigingstrailer is hieronder in zijn geheel te bekijken.
Glover komt opnieuw uit op de Xbox Series, Xbox One, PS5/4 en de Nintendo Switch. Wanneer precies is nog niet bekend.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
Platforms
-
NieuwsDarkest Dungeon: The Fire’s Edge is de eerste DLC sinds 2020
In de categorie opvallend: er komt een nieuwe DLC aan voor Darkest Dungeon. De expansie genaamd The Fire's Edge is de eerste uitbreiding sinds 2020.
1 reactie -
TrailerWreckreation 2 vliegt onverwachts uit de bocht met aankondigingstrailer
Sommige vervolgen zie je niet direct aankomen. Net zoals Wreckreation 2 die met volle vaart op je af komt gescheurd. Check hier de reveal-trailer!
1 reactie -
NieuwsKylian Mbappé na vier jaar weer coverster van EA Sports FC 27
EA Sports FC 27 wordt verrijkt met Mbappé op de cover. EA Sports heeft de Franse topscorer van het afgelopen WK weten te strikken voor de Ultimate Edition.
3 reacties -
NieuwsDe nieuwe The Witcher III-uitbreiding duikt op tijdens Gamescom ONL
Kan je niet wachten op meer info over de nieuwe The Witcher III-uitbreiding? Tijdens de openingsshow van Gamescom krijgen we meer te zien!
5 reacties
