Trailer: Gratis update brengt versus modus naar The World Next Door

Indiegame The World Next Door krijgt een gratis update waarmee een versus modus wordt toegevoegd aan de game. Dit maakt het dus mogelijk om het op te nemen tegen andere spelers.

The World Next Door verscheen in maart voor de pc en Nintendo Switch. De game bevatte enkel een singleplayer verhaal waarin je de rol aanneemt van Jun. Zij komt vast te zitten in een andere wereld en moet met behulp van haar magische krachten weer een weg naar huis zien te vinden. Op haar reis neemt ze het op tegen Grievances in magische gevechten. Het gebrek aan content kwam de game op wat kritiek te staan, maar de komst van de versus modus moet dit probleem nu oplossen.

The World Next Door is speelbaar op pc en Nintendo Switch.

Bron: YouTube
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2855 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot The World Next Door

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Rose City Games

Uitgever

VIZ Media

Release

28 maart 2019

Platforms

PC
NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord