Trailer: Shooter Nine to Five onthuld
Een nieuwe tactische first person-shooter is onthuld. De game heet Nine to Five en is het debuut van de studio Redhill Games.
De game draait om gevechten waarin drie teams van drie het tegen elkaar opnemen over drie rondes. Tijdens het gevecht zijn er ook objectives die telkens wijzigen tijdens de match. Nine to Five mag dan het debuut betekenen van Redhill Games, onervaren is het team allerminst. Zo werkten zij onder meer mee aan Max Payne, Quantum Break, Arma III en World of Tanks.
Een releasedatum voor Nine to Five is nog niet bekend, maar je kunt je wel alvast aanmelden voor de Alpha.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.